Průvodce moderní architekturou
INZERCE - přidejte Váš inzerát ZDARMA!

Přidejte zdarma Váš řádkový či plošný inzerát, který se bude zobrazovat na každé stránce serveru Archindex, a to jednoduše tak, že pošlete na naší adresu archindex@email.cz text Vaší řádkové inzerce, či reklamní banner a to včetně webové adresy na níž má odkazovat. Zároveň prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a kolik dnů a od kterého data si inzerát přejete zobrazovat.

První dva dny inzerce jsou zcela zdarma!

Od 3. dne je pak cena 80,- Kč/den, to je pouze 10 haléřů za 1 návštěvníka, neboť měřená průměrná návštěvnost stránek, na nichž se inzerát zobrazí, je přes 800 návštěvníků denně. Aktuální návštěvnost lze kdykoli zkontrolovat na počítadle přímo na stránce.
Uvedená cena platí pro řádkový inzerát délky max. 150 znaků a pro banner plochy max. 300 pixelů (např. banner šířky 100 a výšky 30 pixelů. Cena většího inzerátu se určí jednoduše poměrným výpočtem z uvedené ceny. Případné Vaše dotazy samozřejmě rádi zodpovíme.

Bonusy za délku inzerce:
- obrázek zdarma k řádkovému inzerátu - při objednávce inzerátu na 7 dní a více. Text doplníte obrázkem až 120x60 pixelů dle Vaší volby.
- sleva 30% po dosažení hodnoty inzerce 3000,- Kč v průběhu 1 kalendářního roku.

Minimální délka inzerce je 5 dnů. Pro inzeráty na neziskové akce (výstavy, přednášky a pod.) se minimální dělka inzerce nestanovuje - inzerovat lze tedy i zcela zdarma.

Staňte se PARTNEREM serveru a získejte inzerci za 50.000,- Kč ZDARMA!
Exkluzivní podmínky pro svou propagaci má partner serveru. Za svůj roční partnerský příspěvek 25.000,- Kč získává partner inzerci v hodnotě 50.000,- Kč zdarma, přičemž veškeré parametry inzerce si určí partner sám, zcela dle svých potřeb.

Struktura našich čtenářů - reklamou na našich stránkách oslovíte následující čtenáře: architekti a projektanti (46%), stavební a obchodní společnosti, státní správa (24%), studenti odborných škol (19%), další odborná a kulturní veřejnost (9%).

Aktuálně zveřejněné inzeráty, které Vám mohou posloužit jako vzor, vidíte na této stránce vpravo. Dnešní návštěvnost stránek vidíte dole pod inzeráty.Nejoblíbenější inzerát - řádkový inzerát s fotografií - za pouhých 400,- kč/týden.
(ukázka vlevo)
Nejužívanějším typem inzerátu na serveru Archindex je řádkový inzerát s textem do 150 znaků, doplněný fotografií a zveřejněný vždy na 7 dnů. Po týdnu můžete navázat inzerátem prezentujícím další Váš výrobek a postupně tak seznamovat čtenáře serveru Archindex s kompletním Vaším sortimentem. Tato nepřetržitá reklamní kampaň Vás přijde na pouhých 4x400 = 1.600,- Kč měsíčně. Po dosažení hodnoty inzerce 3000,- kč dostanete navíc ještě 30% slevu!

Kromě uvedeného typu inzerátu můžete na našem serveru samozřejmě zvolit i jakýkoli jiný typ reklamy - reklamní bannery, PR články a podobně. Reklamu připravíme vždy přesně dle Vašich přání.

S jakýmikoli dotazy ohledně inzerce nás neváhejte kdykoli kontaktovat: Tel.: 603 542 822, E-mail: archindex@email.cz.


NOVÉ ZPRÁVY

Dřevěná stavba roku 2023 Prohlédněte si vítěze a finalisty soutěže Dřevěná stavba roku 2023.

Zdeněk Lukeš Osvald Polívka: Mistr pražské secese

Nábytek Jespen
Moderní nábytek světových výrobců získáte nyní se slevou až 70%!

Přidejte reklamu či zprávu ZDARMA


ONLINE KNIHOVNA


Architect 6/2020 Aktuální číslo časopisu Amerického institutu architektů představuje novinky architektury v USA.
čtěte online

Canadian Architect 6/2020 Aktuální číslo měsíčníku seznamujícího s novinkami v kanadské architektuře.
čtěte online

Další novinky v knihovněNÁVŠTĚVNOST

Dnes: 177
Za měsíc: 27328


Návštěv dnes: 2377356


Jakékoli případné dotazy Vám rádi kdykoli zodpovíme na našem tel.čísle 399 499 089 nebo mailem.
Těšíme se na Vaše podněty a připomínky.
Pro pravidelné informace o novinkách si objednejte náš newsletter.
Copyright: Archindex 2008-2017